Skocz do zawartości

[♻] Pytanie tygodnia #6


0zzfanka

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, lubię rozmawiać o seksie. Nie ważne gdzie ważne, ze z płcią piękna :D

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się jednak, że trzeba mimo wszystko do tego podchodzić z dystansem... przynajmniej na początku. Ja np moich 2 najlepszych kumpli, których znam już pół życia poznałem przez internet:) Wciąż się spotykamy i mamy kontakt ze sobą i nie wyobrażam sobie, żeby to się mogło zmienić. Trzeba po prostu trafić... Nie zawsze tak to wygląda niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to nie jest miejsce na umieszczanie czegokolwiek związanego ze swoimi uniesieniami. Często ludziom jest po prostu łatwiej się do czegoś przyznać w internecie, bo myślą że są anonimowi ! 

Ja nie jestem za tym by wszystkie tajniki związku wykładać jak "kawę na ławę" :D a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno to określić niektórzy cie wysłuchają a inni będą  mieć w 3 literach elo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Intymne tajniki Naszych Panów nie są tematem tabu :D 
a tak na poważnie..., uważam, że podobnie jak w życiu "realnym" powinno zachować się pewną granicę i nie mówić o pewnych rzeczach jak np. intymność z partnerem. 
Wiadomo, wiele osób podchodzi do tego różnorako i w gruncie rzeczy jakby się zastanowić niektóre znajomości można nazwać "cichą" przyjaźnią, lecz zawsze trzeba pamiętać o jednej zasadzie: >>> patrz komu ufasz <<<<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli się znajdzie osoby, którym  się zaufa bardzo mocno to czemu nie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  •  Privo zmienił(a) tytuł na Pytanie tygodnia #6
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.