Skocz do zawartości

Skarga na admina Pride


Szalony123

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podczas gry: |NUKE| Szalony
Godzina, data zdarzenia: 19.25 około
Mapa: Inferno
Admin/Gracz na którego chcesz złożyć skargę: Pride - jtdm disel power
IP/SID Admina/Gracza na którego chcesz zgłosić skargę:
Opis sytuacji: Rozdaje bany za nic jeszcze gra na wh
Dowody, świadkowie zdarzenia: Cały serwer oraz mój kolega Ramony

Edytowane przez Szalony123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

admin widzi cały czat nawet jak żyje. Więc teraz zrób rachunek sumienia i ciesz się, że wyłapałeś na tak krótko.

Edytowane przez pride
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy z jednej piaskownicy. Proszę swoje uwagi odnośnie mojej osoby zatrzymać dla siebie a nie wyrażać się publicznie przy pełnym serwerze w nadziei, że tego nie czytam. Spam to spam 2 x bind co chwilę. Ostatnia sprawa jak nawet przy pomocy tsa czy tam skype nie potraficie ogarnąć lepszego od siebie to zainstalować boty do cs'a, włączyć poziom: easy i poćwiczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok zrozumiałem twoja wypowiedź. Umiem czytać między wierszami. Tak zrezygnowałem z admina Ale jak mam dostęp do konsoli amx i widzę syf na serwerze to czego miał bym nie zareagować? Banuje i kickuje za byle co i jak mi się podoba? Spoko poczekaj aż ciebie nazwą kur... Bez przyczyny ;-) powiało świadomością z twojego postu. Ja już nic się nie odzywam wezmę popcorn i będę obserwować jak jakieś dzieci kręcą ci kit na ucho a ty przytakujesz i co gorsza im wierzysz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Plumber...nawet Ciebie tutaj spotykam :) sorki że się wypowiem ale jesli koles zrezygnowal z pelnionej funkcji to wystarczy zabrac mu uprawnienia i to wszystko...nie bedzie takich dziwnych sytuacji jak teraz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Plumber']Pride z tego co wiem to zrezygnowałeś z admina , i banujesz i kickujesz kogo popadnie i za to co Ci się podoba[/QUOTE]

I robi to dobrze, więc co to z uwaga?

A co do skargi odrzucam osobiście ze względu na brak Screenów czy rozpisanego demka na admina, polecam również platformę Steam i granie tam w CS'a, a nie oskarżanie bezpodstawne osób jak leci.

Zamek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.