Skocz do zawartości

Problem z rozdziałką w 1.6


Sitman

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, mam cs 1.6 na steam, tylko mam problem, jak odpalam cs'a to mam go w rozdzielczosci takiej, ze nie moge nic kliknąć, ani nic zrobic, jezeli ktos sie na tym zna, prosze o pomoc! WYNAGRODZE + !

 Pietno Dilera,
Masz możliwosć wrzucenia jakiegos screena? Edytuj post i wrzuć :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj otworzyć plik od konfiguracji wideo w folderze Steam i zmienić ręcznie rozdzielczość ekranu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się do steam potem wejdź w biblotekę z twoimi grami następnie PPM na cs'a, właściwości, daj parametry startowe / ustaw opcję uruchamiania, otworzy ci się okno i skopiuj to ----> -w 640 -h 480 na 100% działa i już w cs'ie możesz sobie ustawić jaką chcesz :>

 

Miałem tak samo więc działa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogłem edytować, więc pisze tu, wyszło coś takiego, że wczoraj odpalałem tego cs'a, było tak jak pisalem UP! Teraz odpalam jest normalnie...

Mam jeszcze 2 problemy! 

1: Dlaczego w cs non steam mam po 400fps na arenkach a na steam mam max 60 mimo, ze wpisuje komende zebym miał wiecej?
2: Jak wychodze z cs'a na steam to zostaje mi rozdzialka jaka mam w cs, caly pulpit itp. 

 

Juz mam steam, wiec @Dzwiek mogłbyś otworzyć moje podanie? Czy mam nowe pisac? :) Wszystko z edytuje.

Edytowane przez Sitman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gl_vsync 0 w konsoli i w razie co zobacz czy masz zaznaczone VSync w ustawieniach Video.

Co do drugiego spróbuj może ALT+TAB zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Privo z FPS pomogłeś, wielkie dzieki! <3 


Ale z tą rozdziałką po wyłączeniu cs... dalej to samo, czekam dalej, ale dzieki za checi! :D tak BTW. Nigdy tak nie miałem z ta rozdziałką, teraz sie zepsula xD

Edytowane przez Sitman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.