Skocz do zawartości

Kurczak ppn


KurczakPPN

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, tylko w ten sposoob udalo mi sie przekazac wam jakos moje ssy. Prosze o sprawdzenie. Gram juz dlugo a jakis nowy admin sie chyba nie zna.
[url]http://www115.zippyshare.com/v/0Bt8ivGn/file.html[/url]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczegóły bana Prześlij
Nick Kurczak PPN
SteamID STEAM_0:0:19916237
SteamCommunity ID 76561198000098202
Adres IP Ukryty
Typ Bana SteamID
Powód Bana Wrzuc screeny na CS-LUZownia.pl
Wykonano 22.10.2016 - 14:54:39
Wygasa Nie określono
Zbanowny przez =Gucio=
Zbanowany na [4FUN]Cs-LUZownia.pl[SKINY CS:GO][VIP FREE][SVIP][ASYSTY] [8:36 (de_westwood)
Wszystkie wygasłe bany 0


DOWÓD [url]http://www115.zippyshare.com/v/0Bt8ivGn/file.html[/url]

[B][COLOR="#0000FF"]Połączyłem by nie robić burdlu w dziale nowym tematem. [Privo][/COLOR][/B]

Edytowane przez Privo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz w dziale jak byk temat od wzoru, kopiujesz go i ładnie wstawiając wypisujesz dane by nam ułatwić pracę, nie każdy z nas ma tyle czasu by dla każdego robić ulgę i latać by wszystko załatwić za niego, i tak już jakoś prowadzę Cię za rączkę w tym. Przynajmniej jak zrobisz to raz a dobrze to nigdy więcej nie powinieneś mieć problemów z tym i pójdzie Ci szybciej, w razie pytań czy innej pomocy jak czegoś nie wiesz zawsze możesz pisać do kogoś z nas, wolna chwila to wytłumaczymy - chociaż tutaj przynajmniej nie musimy z kimś szukać SSów.

EDIT:
Niech już będzie takie cuś, UB.

Edytowane przez Privo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.