Skocz do zawartości

Pod Ostrzałem #1 Privo.


Mateuszek

Rekomendowane odpowiedzi

2PFTNMAA.png

Witajcie w pierwszym "Pod ostrzałem"! Tym razem pod celownik jako pierwszy trafił  @Privo.
Pytanie które zadałem: Co sądzisz o  pracy Privo na sieci,czy jest już Legendą ?

 

Oto ich odpowiedzi:

 

Użytkownik nr. 1:

On juz dawno jest legendą xD

 

Użytkownik nr. 2:

Lubi, gdy coś jest po jego myśli. Jednak często ma tak, że te złe pomysły też wdraża w życie.

 

Użytkownik nr. 3:

Nie rozumiem pytania :D Legendą chyba nie, ale jest świetny, wykonuje bardzo dobrze, a nawet wzorowo swoją prace :D Myślę że jego podejście jest dobre :D Ma po części wyjebane, ale robi co uważa że jest do zrobienia :D.

 

Użytkownik nr. 4:

Privo ma doskonałe podejście pracy na sieci był jednym z pierwszych Adminów z którymi rozmawiałem i bardzo mi pomógł.
Praca bez zarzutów według mnie osobiście lubię Priva chociaż mało z nim rozmawiam.
Privo czy został legendą ? Nie legendą zostaje się tylko gdy ludzie docenią jego prace a on już odejdzie.
Miejmy nadzieje, że do takiego czegoś nie dojdzie.

 

Użytkownik nr. 5:

legenda hahahhahahahh.

 

Użytkownik nr. 6:

Człowiek jak człowiek, został legendą swoim podejściem do sieci.

 

Użytkownik nr. 7:

Moim zdaniem Luz by nie dał rady bez niego.

 

Użytkownik nr. 8:

Zdolny ale leniwy! Dużo wie ale trzeba umieć go podejść i zgadać żeby chciał się tą wiedzą podzielić. Jeśli wkrecisz go w temat możesz z nim przegadać dłuuugie godziny. Rozmowy na każdy temat filmy, gry itp. Życiowy typ potrafi zrozumieć drugiego człowieka ale też nerwus i zawistnik. CZYM ?????????? czyyyym? Tam nie ma literówki? LA MENDĄ chyba powinno być. Tak jest jedną z LA MEND ale znam wieksze :D Pozdrawiam.

 

Użytkownik nr. 9:

Pewnie że tak,jak on jest na sieci odkąd pamietam.

 

Użytkownik nr. 10:

sztos gość robi robote.

 

Użytkownik nr. 11:

Zaangażowana legenda.

 

Użytkownik nr. 12:

Według mnie jest drugim Luzem.

 

Użytkownik nr. 13:

Privo jest mega ziomem stara się jak najbardziej wypełniać swoje obowiązki i dobrze mu to wychodzi.

 

Użytkownik nr. 14:

Szczęśliwy chłopak i dobry HeadAdmin.

 

Użytkownik nr. 15:

Myślę że Privo jest osobą która odwala kawał brudnej roboty na sieci  Myślę że można go uznać za starego wyjadacza a nawet za legende na sieci. Ale chyba nie masz na myśli jego odejścia na emeryturkę :v.

 

Użytkownik nr. 16:

TAK,owszem popieram Privo jest Kozak.

 

Użytkownik nr. 17:

nie znam go aż tak bardzo.

 

Użytkownik nr. 18:

Odpowiednia osoba na te stanowisko nie ma nikogo lepszego. Jak by nie Privo siec by upadła.

 

Użytkownik nr. 19:

Właściwie to podejście do pracy Priva jest legendarne (tak jak i jego osoba) Gościu robi 10 rzeczy na raz i jeszcze ma czas żeby wyklinać na mnie wymyślnymi przekleństwami :P

 

 

Zapraszam na kolejne "Pod ostrzałem".

 

Szykuj się, bo następny na celowniku możesz być Ty!

 

@Smurf CS-GO i @KiciA , Dziękuje za pomoc w zbieraniu informacji na temat Priva.

 

Ps. PROPOZYCJE  NASTĘPNEJ OSOBY PISAĆ  NA DOLE .

Edytowane przez KiciA
orto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja myślę, że następną osobą powinien być @kieras  albo @SNICKERS  xD

 SNICKERS,
Ej masz coś do mnie ? :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę fajny pomysł! Super robota! <3 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  •  KiciA zmienił(a) tytuł na Pod Ostrzałem #1 Privo.
  • Mateuszek odblokował(a) ten temat
  •  DIESEL odpiął/ęła ten temat
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.