Skocz do zawartości

devPasti.pl - Usługi graficzne


devPasti

Rekomendowane odpowiedzi

ayB4DvY.png
 

Cześć wszystkim,
jestem młodym i kreatywnym webdesignerem. Do każdego projektu podchodzę indywidualnie, staram się wykonać go precyzyjnie w miarę moich umiejętności. Jako początkujący grafik, nie biorę dużych kwot za wykonaną usługę. Cena za każde zlecenie jest przystosowana indywidualnie pod dany projekt. Dlaczego akurat ja?

 

  •  Precyzja i dokładność
  •  Szybka realizacja projektu
  •  Wsparcie techniczne
  •  Konkurencyjne ceny

 

Co mogę zaoferować?

  •  Webdesign (z ogromną przyjemnością, zaplanuje i zaprojektuje dla Ciebie szatę graficzną)
  •  Identyfikacja wizualna (jestem w stanie zaprojektować profesjonalny wizerunek dla Twojej firmy lub działalności)
  •  Materiały reklamowe (z chęcią podejmę się wykonania banerów, plakatów, ulotek, wizytówek i wiele więcej...)
  •  Grafika pod Social Media (oferuję też pakiet grafik pod Twój instagram, facebook, youtube i inne...)
  •  Grafika użytkowa (wykonam dla Ciebie grafikę użytkową, między innymi awatary, sygnaturki, tła i wiele więcej...)
  •  Grafika pod gry (zaprojektuje także grafikę pod Twój serwer i nie tylko. Wykonam logo, panele logowań, hudy i wiele więcej...)

 

Jaką przyjmuje płatność?

  •  PayPal
  •  Przelew

 

Jak się ze mną skontaktować?

 

Dodatkowo, zapraszam również na media:

 

Kilka przykładowych prac:

 

Spoiler

H3mis16.jpg

NfRqo3o.jpg

O2aWzhz.png

6le69QU.png

28mvsqk.png

T7xYexx.jpg

BlI0p0X.png

s1EGfQv.png

vE2PNW8.png


0a3QZRU.png


cbCXkpi.png

ZNJg7Oa.png

ilgWBos.png

vK96Xvc.png

zy3lJiS.png

5mfY2Ni.gif

G2USvYa.png

LUvtLq8.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.