Skocz do zawartości

[BAN ✘] Niesłuszny ban od szanownego WEBka


dev1ce

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dzień dobry.

 

Dnia dzisiejszego, dokładnie 06.11.2018 (wtorek) zostałem niesłusznie zbanowany za rzekomą "reklamę". Mianowicie, napisałem na chacie publicznym "Dostałem bana na [nazwa innej serwerowni]." (nie chcę pisać nazwy, bo pewnie i na forum bana dostanę :P). Po ok. minucie od tej wiadomości, szanowny webmaster Privo wręczył mi bana na tydzień za reklamowanie. Chciałbym się dowiedzieć, czy samo pisanie nazwy innej serwerowni jest traktowane jako reklama. Moim zdaniem tak nie jest, i w pisaniu takich nazw nie ma nic złego.

 

Czekam na wypowiedź @Privo lub innego członka administracji.

 

Nie pozdrawiam.

 Tajemnica,
Jako były admin wiesz co wolno a czego nie. Jeśli nie chcesz być na luzowni to po prostu odejdź zamiast robić dantejskie sceny. Ban słuszny. Nie pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak napisanie nazwy innego serwera jest jego reklama, dlatego dostałeś na tydz a nie perm. Skrócić może ktoś wyżej niż ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Karol xD napisał:

Tak napisanie nazwy innego serwera jest jego reklama, dlatego dostałeś na tydz a nie perm. Skrócić może ktoś wyżej niż ja.

Nie ma co dużo pisać @Karol xD Ma racje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.