Skocz do zawartości

Wywiad z Matthy


ola :>

Rekomendowane odpowiedzi

wywiad.png.0ca3ac1ae49ae15683ef164b2752c7db.png

Prowadzący:  ola :> (O)
Gwiazda wieczoru: Matthy. (M)

O: Dziękuję, że znalazłeś chwilkę, aby udzielić mi wywiadu. Na początek może zacznijmy od pytań standardowych: przedstaw się nam, powiedz jak masz na imię, skąd jesteś i ile masz lat.

 

M: Witam wszystkich serdecznie, a więc jestem Mateusz mam lat 22 pochodzę z małej wioseczki na podkarpaciu.

 

O: Może powiesz nam coś o swojej wiosce, lub jej okolicach? Czy jest coś, co warto zobaczyć?

 

M: Powiem szczerze mamy zabytkowy kościółek, zbytnio nie ma co opisywać, w mojej wiosce był obóz podczas 2 wojny światowej gdzie hitlerowcy przywozili więźniów Rosyjskich gdzie pracowali w robotach ciężkich.

 

O: Dobrze, trochę nam przybliżyłeś, co moglibyśmy tam zastać, temat Twojej miejscowości zostawmy. Powiedz nam może, czym zajmujesz się na co dzień. Pracujesz czy może się uczysz?

 

M: Na co dzień pracuje na Mosirze, jako pracownik gospodarczy, praca lekka i przyjemna :)

 

O: Świetnie, że lubisz swoją pracę, pewnie czas ucieka szybko, jak to przy rzeczach, które się lubi robić. Powiedz nam, czy masz jakieś zainteresowania?

 

M: Mam zainteresowań bardzo dużo jeżeli chcesz żebym troszkę opisał chętnie Ci opiszę. :)

O: Oczywiście, czekam z niecierpliwością :)

 

M: Moim zainteresowaniem jest oczywiście sport, od czasu do czasu uprawiam piłkę nożną, biegam, chodzę na siłownię. Drugim moim zainteresowaniem jest Historia uwielbiam starożytność oraz wojny starożytne czy to np. o Sparcie czy o Rzymie. Uwielbiam filmy wojenne typu np. o Wietnamie czy np. 300 i 300 2, Troja, Centurion, Ostatni Legion,Byliśmy Żołnierzami oraz Seria Snajper, polecam filmy :)

 

O: Masz bardzo ciekawe zainteresowania, powiedz nam, czy grasz w piłkę nożną w jakiejś drużynie, czy może na murawie dla zdrowia lub dobrze spędzonego czasu?

 

M: Grałem w klubie, ale kontuzja i po piłce teraz tylko rekreacyjnie grywam sobie, moje motto sporcik to zdrowie. ;)
O: Mówisz, że miałeś kontuzję, opowiesz nam co się wtedy wydarzyło?

 

 

M: wydarzyło się tak, że w meczu pod koniec sezonu poszło mi kolano i niestety musiałem korki odłożyć na haczyk. :)

 

O: Przykra sprawa.. Mam nadzieję, że już jest lepiej! Jeśli nie masz nic przeciwko, przejdziemy do tematu wspólnego dla każdego użytkownika tego forum, czyli Cs'a. Jak i kiedy zaczęła się twoja przygoda z Counter-Strike?

 

M: Moja przygoda z Cs'ikiem zaczęła się, jak miałem 10 lat, początki były ciężkie, ale teraz to śmigam jak z nut :D

 

O: Z pewnością przez tak długi czas nabrałeś sporego doświadczenia w tej grze. Jak trafiłeś na nasze forum i jaka była twoja pierwsza ranga?

 

M: Na forum powiem tak przypadkiem, odchodziłem z mojej byłej sieci gdzie miałem Junior Admina ponieważ były spiny i sieć upadała, więc wbiłem na 4funa i tak jakoś poszła rejestracja, moja pierwsza ranga to redaktor.

 

O: Opowiedz nam coś o swojej karierze na forum. Byłeś moderatorem, prawda? Możesz nam opowiedzieć, co się wydarzyło, że już nim nie jesteś?


M: Posiadałem powiem Ci dużo rang od OP po Blacklisted, to prawda, byłem Moderatorem na sieci przez moją głupotę straciłem wszystko, więc postanowiłem sobie dać czas aż do pewnego momentu, kiedy złożyłem podanie na Redaktora.


O: Czy chciałbyś kolejny raz zdobyć rangę moderatora?


M: Powiem Ci szczerze tak, jeżeli odbuduje zaufanie będę się starał o Moderatora, ponieważ jestem dość długo na sieci i wiem że po tej sytuacji zawiodłem wszystkich wiem, że tu jest tak, że połowa na forum mnie szanuje, połowa nie. Ale trudno się mówi trzeba pracować na to zaufanie, bardziej wolę teraz pracować nad rangą Blacklisted, ponieważ to jest też mój żywioł :P

 

O: I tu się z Tobą zgodzę! W takim razie, życzę Ci powodzenia! Na koniec zadam Ci jeszcze kilka krótkich pytań: 

Co wolisz? 

M4A1/AWP/AK47

M: AWP

O: CS:GO / CS 1.6 ?

M: CS 1.6

O: Dziewczyny/ chłopaki ? :D

M: dziewczyny

O: Lato / Zima?

M: Lato

 

O: Ja także wolę lato. :D Czy chciałbyś na koniec kogoś pozdrowić?

 

M: Pozdrawiam wszystkich zgromadzonych na forum oraz oczywiście Ciebie z całego serduszka.

 

O: Dziękuję Ci za poświęcony czas i życzę miłego wieczoru Tobie i każdemu, kto do tego momentu dotrwał!

Edytowane przez ola :>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to piękny wywiadzik @ola :> z @Matthy. 

Wielki Plusik Pozostawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, ola :> napisał:

Może powiesz nam coś o swojej wiosce, lub jej okolicach?

Przed "lub".. :>


Przed chwilą, ola :> napisał:

2 wojny światowej

Uhm..


Przed chwilą, ola :> napisał:

pewnie czas ucieka szybko, jak to przy rzeczach

Przecinek?


Przed chwilą, ola :> napisał:

czyli Cs'a. Jak i kiedy zaczęła się twoja przygoda z Counter-Strike?

Przycisnąłbym również SHIFT także przy "s". :P

 

 

Przed chwilą, ola :> napisał:

M: Moja przygoda z Cs'ikiem zaczęła się, jak miałem 10 lat

To samo co wyżej oraz kolejny przecinek przed "jak".

Przed chwilą, ola :> napisał:

Możesz nam opowiedzieć, co się wydarzyło

Kolejny przecinek. :blush:

Przed chwilą, ola :> napisał:

O: Dziewczyny/ chłopaki ? :D

M: dziewczyny

Aż kipi z daleka tym Mateuszu! :firedevil:

Poza drobnostkami jest "gut", czyli widać potencjał. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Świetny wywiadzik, kilka drobnych błędów, ale nie przeszkadzają one na tyle, żeby wywiad był nieczytelny, czy coś w tym stylu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  •  DIESEL zmienił(a) tytuł na Wywiad z Matthy
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.