Skocz do zawartości

ciekawostki o nickach #3


ola :>

Rekomendowane odpowiedzi

tlo.thumb.png.a30a23075611c9d5d9d301b2e554dd07.png

 

 

Pytania, które zostały zadane naszym użytkownikom:

 

„Skąd wziął się Twój pomysł na nick? Dlaczego akurat taki?”

-----------------------------------

@kieras

Odpowiedź:

W sumie nick kieras wyniknął  z dwóch sytuacji: 
1. To po prostu zazwyczaj umiałem jakoś pokierować ludźmi czy coś, to mówili kierowniku
2. Kiedyś zrobiłem imprezę i ciężko ją wspominają.
W sumie wyszedł mix i pomyślałem, że kieras to dobry nick :D Tak zostało :D Ewentualnie Wujek albo staruszek :D Jak kto tam woli :)

 

@Wafelek :D

Odpowiedź:
Mój nick wziął się od tego że jadłem batonika i pomyślałem że wymyślę sobie nowy nick :'D. Ale "batonik" to taki dziwny, nie pasujący do mnie troszku więc skojarzyłem z Wafelkiem i koniec ? . Taki nick bo mój poprzedni był, no słaby ;3.

 

@`smile.

Odpowiedź:

Na pewno wzięło to się z CS 1.6 i chyba chodziło o ten spray Smiley co był udostępniony w opcjach do wyboru. Początkowo miałem $m!LeY i tak z biegiem czasu zaczęło się to przeistaczać w smiley, aż doszedłem do `smile. 
Tak jakoś w skrócie.
 

@Adas esperal

Odpowiedź:
Kiedyś piłem bardzo dużo, ponad przeciętną, potrafiłem wypić poł litra z gwinta jak oranżadę, na śniadanie, byłem o krok od wpadnięcia w nałóg, w odpowiednim momencie zdałem sobie sprawę ze tak ranie, otoczenie i najbliższa rodzinę. Adaś od imienia a Esperal od disulfiramu (esperal wszywka pod skórę jedna z metod leczenia alkoholizmu)  to substancja, która blokuje enzym dehydrogenazy aldehydowej, biorący udział w metabolizmie (rozkładzie) alkoholu w wątrobie. To właśnie w wyniku tej blokady w organizmie gromadzi się aldehyd octowy, który normalnie przekształcany jest w postać nieszkodliwą i nie wywołującą nieprzyjemnych doznań. Działanie aldehydu przypomina więc zwielokrotnione dolegliwości powodowane przez zatrucie alkoholem czyli kaca.
Pozdrawiam.

 

@Nasstero

Odpowiedź:
Nasstero wymyslilem jakos 7 lat temu. Nick bez większej historii. Za to DiscoPogos (moj rownolegly nick) jest ze mna od moich pierwszych mokentow w Metinie 2 haha. Jakieś 10 lat temu używałem go do trolowania, a potem juz wszedzie I tak mi został :)

 

@KoRrNiK

Odpowiedź:
Jasne :D Historia jest krótka bo mi tą nazwę kolega wymyślił "Kornik" Ale tak słabo wyglądało więc pozmieniałem kilka liter i wyszło "KoRrNiK".

 

@Privo
Odpowiedź:
Witam! Po pierwszym - dziecięcym jeszcze - nicku chciałem znaleźć dla siebie unikatowy, myślałem nad układaniem literek w jakieś wymowne i chwytliwe dzieło, przez krótki moment było coś innego, ale patrząc na piwo podczas imprezy (takowej prywatki) a także bycia nieco skrytą osobą (prywatność), poskładało się literki w całość i powstał spójny koncept by jednak coś było wymyślonego ode mnie po polsku a jednak w zagranicznym akcencie. Pozdrawiam, Daniel Prywaciarz z LUZowni!

 

@Albertd
Odpowiedź:
Cześć, 
Nick jest prosty z paru powodów,
Po 1. Od razu domyślić się po nim paru rzeczy, nie trzeba się przedstawiać :)
Po 2. Preferuje do innych mówić po imieniu, jednak większość z nas używa nicków przez co przyzwyczajamy się mówić do innych po nickach a tak naprawdę nie znamy swoich imion.
Po 3. Lubie swoje imię.
Po 4. Na końcu dodane 'd' tylko dlatego żeby ludzie pytali się po co ono tam jest, a jednak pojawiło się ono tam bez żadnego powodu :) A gdy trzeba zawsze mogę sobie coś wymyślić by kogoś zainteresować :D
Jednak mój nick najprawdopodobniej zmieni się na Alii.

_________________________________________________________________________________________________________

 

 

KONIEC!

Dziękuję tym, którzy poświęcili mi swój czas i udzielili odpowiedzi.

Już za tydzień pojawią się nowe odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Donator

@Privo Hahaha Kreatywny z ciebie chłopak :D Na to bym nie wpadł xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Average.` napisał:

@Privo Hahaha Kreatywny z ciebie chłopak :D Na to bym nie wpadł xD

Naprawdę nie spodziewasz się po mnie kreatywności?! :D Widzisz ile czynników wpływa na coś takiego?! :beach:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wafelek :D widzę że tyś jedzący myśliciel jak będziesz coś jadł i grał to napisz rozwiążemy wszystkie zagadki świata :D

@KoRrNiK fajnych kolegów masz mogę też być jednym z nich?

@Albertd a ja myślałem ciągle że masz na imię Albertd a nie Albert lol xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.