Skocz do zawartości

[UB ✔] unban


latarnik

Rekomendowane odpowiedzi

[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.Cs-LUZOWnia.pl
[AMXBans] Powod: 'Zapraszamy an forum '
[AMXBans] Dlugosc bana: 'permanently'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:1:12387662'
[AMXBans] Twoje IP: '***********'
[AMXBans] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekamy na @KAPITAN SOWA

Jak to zawsze w takich przypadkach czekamy 48h na rozpisanie dema przez admina. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rozpiska dema pojawi się w ciągu 48h.  
  • Wystarczy spojrzeć na pracę celownika tego gracza, nie kryje się z aim-botem. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram 100% @KAPITAN SOWA   do dzieła :D
Pozdrawiam

 

myślę że wnosi  bo obserwowałem owego latarnika i popieram @KAPITAN SOWA więc nie wiem do czego pijesz....

 

 Privo,
Post nic nie wnoszący do tematu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy spojrzeć na gre tego gracza pod nickiem latarnik grał jak dno a teraz co przeszedł szkolenie? dla mnie gość odjebany na 100% i ta szybkość strzelania prosto w głowę z resztą nie tylko my byliśmy tego świadkami, Radziej był i kilku innych adminów!

 JOKER XD,
Prosze o dowody a nie same słowa bo kolejne tego typu wypowiedzi będą karane.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do pieca  :D

 

Ładnie Sówka ;)

 

 

ps. Post odnosi sie do rozpiski wyżej, jako według mnie trafnej.

 Aluś,
Post nic nie wnoszący do tematu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14:47 dwa strzały z deagla obok modelu, dwa celne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popierwsze on mial bana na de_tesco co go sam banowalem demko bylo doklejone tam juz latal odpalony ... bo sam prosilem zeby go matty nagr\al kur...zaraz bez tej prawej reki kota dostane chyba ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Son Goku napisał:

14:47 dwa strzały z deagla obok modelu, dwa celne. 

 przed tym celownik skoczyl mu na model na 2x slow widac super nie mozliwy czas reakcji  na slow motion jest inna predkość skoku na model 


widac to w 0:59
!  w wideo ponizej.  

@Son Goku  rep +

 

Edytowane przez Adas esperal
 Adas esperal,
nie ma najmniejszej wątpliwości :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie interesuje mnie zlagowane/opóźnione często demko z HLTV, pod rozpiski AIM gdzie nie kręci się celownikiem czy nie przesuwa mechanicznie przez pół widoku ma być nagrany POV bez ESP admina.

 

Demka z HLTV używamy do zgłoszeń TXT, WH czy tym podobnych - to chyba jest jasne, a Wasze wszelakie słowne dywagacje jako adminów w tym temacie są żenujące, mam nadzieję, że pojawicie się na zebraniu, bo przewiduję rozmowę z OP serwera.

 

Dodatkowo potrzeba trzech plusów a nie jednej spalonej akcji.

 

Otwieram temat i czekam na odpowiednie sprostowanie, to nie sieć serwerów XAA.pl by taki ochłap robić, Wy jesteście niepoważni, za dużo luzu z nazwy sobie wzięliście. Jakbyście pierwszy raz byli na jakiejś sieci CS'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  •  Privo odblokował(a) ten temat

14:47- Tu strzały pierwsze take o -/+b
20:54 - Reakcja celownika. bezcenna, fajny przeskok celownika na gracza. +b
21:00- Przeskok celownika. +b
22:28- Akcja i reakcja nie do pozazdroszczenia jak celownik. leci +b
23:03- Szybszy od Chucka Norissa z tym strzałem po tej akcji bym już zakończył :D +b

Demko troszkę zlagowane ale można też spokojnie rozpisać.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  •  Aluś zmienił(a) tytuł na unban

Dodaję kolejny post. Pewnie to nie jest zgodne z regulaminem, ale wybaczcie musiałem..

 

Szanowni Panowie brawo za interpretacje dem z HLTV, szczególnie ujął mnie ten krótki filmik, który opóźniliście mimo, że samo hltv ma opóźnienie..  Brak logicznego myślenia poziom najwyższy..

 

Po pierwsze nie macie pojęcia, po drugie brakuje Wam argumentów..  Idąc Waszym tokiem rozumowania trzeba zbanować całe top15/20 czyli DUCK, PWK itd..

 

Proszę o komentarz kompetentnej osoby, która oceni normalnie z POVa, nie z dem HLTV!

 

Aspiranto, Matthy, Adas Esperal, Son Goku - Najpierw było WH, teraz AB.. Nie kompromitujcie się już proszę  - najlepiej oddajcie admina tak będzie lepiej ;)

 

@KAPITAN SOWA - Roześmiałeś mnie tym do łez ;) 

 

"Dla mnie to bardzo dobrze skonfigurowany aimbot, zbindowany na klawisz."  -  aimbot na klawisz, kreatywny jesteś :idiot:

 

@MARIO - dziękuję za komentarz, że grałem jak dno. Skoro tak było, to co mam o Tobie powiedzieć? :hunter:

 

 

 

Po prostu zamknijcie już ten temat i dajcie pograć.

 

To jakieś "nieporozumienie"....

 

Dziękuję

 

-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzeniu demo oraz głębszej analizie zachowania latarnika aka nieporozumienie oraz innych graczy nie podpisuje się pod ŻADNYM z zarzuconych graczowi zarzutów. 

Oceniacie DEMO HLTV pod kątem AIMa / triggera, jesteście niepoważni.  

Przygotujcie dowody które nie będą demami z HLTV jeśli oskarżacie go o AIM/trigger.  

 

Teraz możecie mnie obrzucić błotem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech BL podejmie decyzję, ban został nadany w poniedziałek a mamy dzisiaj czwartek. 

 Ja z mojej strony nie mam nic do dodania, nic na siłę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  •  Aluś zmienił(a) tytuł na unban

Jak patrzę na te akcje z HLTV to u każdej osoby tak słabo się ogląda strzały, że nie ma co tu oceniać, bo nie ma tu sprawiedliwej oceny. Pod takie zarzuty tylko własne dema.

 

Werdykt byłby szybciej, ale byłem zakasany po same rękawy przez pracę i dom.

 

Nie tylko jako opiekun blacklisted, ale również wieloletni gracz czy administrator w tej grze nie widzę wydawania werdyktów innych niż ten na podstawie zlagowanych dem HLTV, gdy w grę wchodzi wspomaganie celowania często rozpisywana na piksele, a nie "triggered bota" czy inne kręciołki. Wiadomo, inną sprawą jest WH/ESP czy jakieś zarzuty o TXT, jednak tak czy siak - własne POV'y są najlepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.