Skocz do zawartości

[BAN ✘] Michas ;3


michas

Rekomendowane odpowiedzi

NICK:  Michas ;3
MAPA:  de_westwood
DATA:  02.09.2018 - 01:01:19
POWÓD: 'obraza/ obraza po banie'  
KOMENTARZ:  Nie pamiętam takiej sytuacji abym kogoś obrażał, ale nawet jeśli tak się wydarzyło to chyba perm za obrażanie to jest gruba przesada, admin który mnie banował chyba za bardzo dumą się unosił w tej sytuacji. Proszę o unbana albo bana na jakiś tam czas, jak tam uważacie
LINK DO BANA:  http://csluzowniapl.e-kei.pl/bans/ban_list.php?bid=1516
WYCINEK Z KONSOLI: 

[AMXBans] =============================================== 
[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze przez Admina Adas^^ esperal. 
[AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie. 
[AMXBans] Zbanowany Nick : Michas 
[AMXBans] Powod : ' obraza/ obraza po banie ' 
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.Cs-LUZOWnia.pl 
[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 31646959 ' 
[AMXBans] Twoje IP : ' 79.185.58.156 ' 
[AMXBans] ===============================================

Edytowane przez Kaneki Ken
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adas esperal napisz co tam się wydarzyło :)

 Adas esperal,
PATRZ DATE BANA Wykonano 02.09.2018 - 01:01:19 ON MA 48H NA ODWOŁANIE, zdziwi sie chłopak, że mam jeszcze dowody :<
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3.2. W przypadku otrzymania bana możesz go wyjaśnić na forum w przeciągu 48h od otrzymania owego bana.


przykro mi czas minał  Edytowałem bana w bansie, nigdy nie daję banów tak długich, zawsze kick 1H,  ban został wydluzony permy daje za obraze rodziców. zgodnie z taryfikatorem 

* Wyzywanie, obrażanie Admina -1h - 1 tydzień (poważne ubliżanie = perm, m.in.  obraza rodziców).

Wiec ELO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;.:BrOw@r3k:.:^ (RADIO): Fire in the hole! HE
I NEED MONEY$$$ killed DancE with awp
;.:BrOw@r3k:.:^ (RADIO): Fire in the hole! HE
Adas^^ esperal (RADIO): Fire in the hole! HE
Dawid killed SaPeR with m4a1
ptufek_wrc17 killed KropeK ; with awp
[PROVIP] Alcatraz: /skiny
*** ptufek_wrc17 killed I NEED MONEY$$$ with a headshot from awp ***
budyn killed huitwui with ak47
BOCIEK ROBI KLE KLE killed ptufek_wrc17 with awp
Adas^^ esperal (RADIO): Fire in the hole! HE
Michas ;3 killed Adas^^ esperal with awp
[PROVIP] Adas^^ esperal: /knife
*** AniaEuDeZet killed budyn with a headshot from m4a1 ***
 Zbieraj Monety za kazdego kila/pake lub hosty  I kup za nie vipa
[ CSL ] [ ASYSTA ] OTRZMUJESZ +1 FRAG ZA ASYSTOWANIE PRZY ZABICIU GRACZA huitwui
BOCIEK ROBI KLE KLE killed General Stefano with awp
[aka]Kowboj dropped
[PROVIP] SaPeR: /resetscore
Michas ;3 killed Alcatraz with awp
budyn (RADIO): Fire in the hole! SG
 PROVIP DLA KAZDEGO FREE 22-10  PROVIP DLA 
[PROVIP] I NEED MONEY$$$: 2 osoby rtv
[PLAYER] KropeK ; :   ssy rob
[PROVIP] SaPeR: /rankstats
[MapManager] Do zakonczenia mapy pozostao: 9:41
[PROVIP] General Stefano: timeleft
AniaEuDeZet killed Masterek;] with m4a1
[PROVIP] Adas^^ esperal: rvt
;.:BrOw@r3k:.:^ killed Michas ;3 with ak47
[MapManager] Adas^^ esperal glosuje za zmiana mapy. Potrzeba 9 glosow.
[PROVIP] Alcatraz: /skiny
rEd dropped
JOGI dropped
[PLAYER] KropeK ; :   patrz co sie dzieje
[PROVIP] I NEED MONEY$$$: 2 osoby rtv
[PROVIP] Michas ;3: kurwo jebana przestan sie chowac cieciu pierdolony
[PROVIP] General Stefano: ftv
 Zbieraj Monety za kazdego kila/pake lub hosty  I kup za nie vipa
;.:BrOw@r3k:.:^ killed Dawid with ak47
[PROVIP] KropeK ;:  spokoj
[MapManager] Alcatraz glosuje za zmiana mapy. Potrzeba 8 glosow.
Masterek;] timed out
Masterek;] has left the game
[CS-LUZownia.pl] Podobala Ci sie ostatnia piosenka, a nie pamietasz jej nazwy? Napisz /last
[PROVIP] I NEED MONEY$$$: do wyjebania
[PROVIP] DancE: michas ochlon
[PROVIP] huitwui: !knife
[PROVIP] Michas ;3: to niech ten typ ochlonie
[PROVIP] huitwui: /knife
[PROVIP] I NEED MONEY$$$: do wyjebania!
[PROVIP] Michas ;3: stoi w jednym miejscu minute
[PROVIP] Dawid: cele gamoniu... :D
[PROVIP] I NEED MONEY$$$: ban na tydzien
[AMXBans] Pomyslnie zbanowano SteamID 'STEAM_0:0:31646959' (IP w logach). Gracz dostanie Kicka.
'Michas ;3' dostal bana na '30 minut'.
 Powod: 'jutro do szkoly'
 Admin: Adas^^ esperal
[PROVIP] KropeK ;: w pizde wam dam zaraz 
[PROVIP] Michas ;3: musi byc niezly 4fun
[PROVIP] DancE: poki co Ty przesadzasz
[PROVIP] Michas ;3: u:P
AniaEuDeZet killed ;.:BrOw@r3k:.:^ with m4a1
[AMXBans] 'Michas ;3' dostal bana na '30 minut'.
 Powod: 'jutro do szkoly'
 Admin: Adas^^ esperal
[PROVIP] KropeK ;: no w koncu
[PROVIP] Michas ;3: ZROB MI LODA
Michas ;3 dropped
Michas ;3 has left the game
[PROVIP] KropeK ;: BRAWO !
[CS-LUZownia.pl] Teraz gramy: FASTER - Otwieram Balacha (Official Video)
JOGI connected
[PROVIP] Michas ;3: HUJU
[PROVIP] General Stefano: :D
[PROVIP] KropeK ;: admin WIN
JOGI is joining the Terrorist force
[PROVIP] huitwui: odbanuj go kurwo jebana
[PROVIP] KropeK ;: :)
budyn killed LKS koksy with awp
PTB: Round ended, checking teams.
[AMXBans] Pomyslnie zbanowano SteamID 'STEAM_0:1:158672459' (IP w logach). Gracz dostanie Kicka.
'huitwui' dostal na zawsze bana.
 Powod: 'przykro mi.'
 Admin: Adas^^ esperal
rEd connected
;.:BrOw@r3k:.:^ killed I NEED MONEY$$$ with ak47
rEd is joining the Counter-Terrorist force
 ~ Szukamy adminow na ten serwer - godziny nocne i poranne! Wymagany Steam!
KropeK ; killed General Stefano with ak47
[PROVIP] I NEED MONEY$$$: sajmon tez do wyjebania za kampienie
AniaEuDeZet killed ptufek_wrc17 with m4a1
huitwui has left the game
[PROVIP] Alcatraz: /skiny
;.:BrOw@r3k:.:^ killed KropeK ; with ak47
*** SaPeR killed AniaEuDeZet with a headshot from ak47 ***
rEd killed DancE with m4a1
budyn killed rEd with awp
*** BOCIEK ROBI KLE KLE killed JOGI with a headshot from ak47 ***
DancE dropped
DancE has left the game
 

Mateuszek,
Ban słuszny wszystko pokazane :)
 SNICKERS,
Kopia z notatnika nie jest dowodem, następnym razem proszę o ss, ban przedawniony to wystarczający dowód.
 Adas esperal,
ban jest przedawniony w 2 minuty wyciagne ssa z demka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Adas esperal napisał:

3.2. W przypadku otrzymania bana możesz go wyjaśnić na forum w przeciągu 48h od otrzymania owego bana.


przykro mi czas minał  Edytowałem bana w bansie, nigdy nie daję banów tak długich, zawsze kick 1H,  ban został wydluzony permy daje za obraze rodziców. zgodnie z taryfikatorem 

* Wyzywanie, obrażanie Admina -1h - 1 tydzień (poważne ubliżanie = perm, m.in.  obraza rodziców).

Wiec ELO.

 

 

Nie wiem gdzie ty tam widzisz wyzywanie rodziców, pokaż mi screena jakiegoś bo ja w tych logach nic nie widzę takiego :) Więc ELO

A tego bana to mam gdzieś i tak, ale chciałem ci przekazać że śmieszy mnie to że uważasz się za niewiadomo kogo bo masz admina na jakimś serwerze 4fun i dajesz perma jak ktoś ci napisze "zrób mi loda" :D Więcej się dumą unoś pajacu

 

A co do tego odwołania po czasie, jakbyś mi od razu dał perma a nie zmieniał w AMX Bansie to może bym się wcześniej odwołał, bo nie wchodziłem na ten serwer przez parę miesięcy i po prostu nie wiedziałem o tym że mam perma, więc jak ty takie coś odwalasz to moim zdaniem zasada ta jest używana niesprawiedliwie. Więc ELO

 

@D@wid0 jak się nie odnosisz do bana to myślę że nie powinieneś pisać nic w temacie który znajduje się w dziale, "Odwołania od Banów", to jest zwykłe nabijanie postów i jakiś moderator forum powinien wyciągnąć z tego konsekwencje

Edytowane przez michas
 D@wid0,
Tak jak wyżej wspomniałem, nie odnoszę się do Twojego bana, tylko do zachowania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@michas co to bana to nie będę się wypowiadał, czy są dowody, czy nie. Ale takie pisanie "zrób mi loda" jest serio głupie, dziecinne, kompromitujące... mam wymieniać dalej? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli możliwość dostania perma jest tylko i wyłącznie za wyzywanie rodziców, gdzie użytkownik wyżej wymieniony nie zrobił tego ani razu. To o co chodzi? I za co ten perm ja się pytam, byłem w takim szoku, że aż konto musiałem zrobić żeby się wypowiedzieć, bo już obiegło to po serwerach... żenada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, D@wid0 napisał:

@michas co to bana to nie będę się wypowiadał, czy są dowody, czy nie. Ale takie pisanie "zrób mi loda" jest serio głupie, dziecinne, kompromitujące... mam wymieniać dalej? 

 

Może i jest, ale generalnie to mnie to nie obchodzi kto sobie pomyśli o mnie na jakimś losowym serwerku, jak dla mnie bardziej dziecinne jest dawanie perma za coś takiego. Chlopaczek ma admina i się uważa za niewiadomo kogo, napiszesz takiemu "zrób mi loda" to już gościu wielce urażony :D To jest dopiero dziecinne i głupie. Ja się mogę tak zachowywać bo sobie tylko tak gram, ale idąc twoim tokiem rozumowania, to ten admin co mnie zbanował to chyba jakiś poważny kongresmen co gra w csa w garniturze i popija kawusie z filżanki przy okazji, skoro ukrócił takie "dziecinne i kompromitujące" zachowania.

 

Wiem że się chciałeś wstawić za kolegą z administracji ale weź czasami myśl sam, więc ELO

 Adas esperal,
Dziecinne jest, brak kurtuazji, brak jakiego kolwiek odczucia winy, chlopie odwołałbyś się, przyznał, przeprosił i uwierz dałbym ci UB. Bo ja nie jestem, żeby się na kimś wyzywać, tylko do trzymania porządku na serwerze, zeby była miła atmosfera. Ale przykro mi Zapoźnio ucz się ze chamstwem daleko nie zajedziesz. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa, nie bylo obrazania rodzicow a ban permamentny, przeciez to parodia

 

 Adas esperal,
zapoznaj sie z regulaminem, "m.in" znaczenia: fraza przysłówkowa (1.1) fraza informująca o tym, że oprócz wymienionych po niej rzeczy, osób itd. istnieją również inne, które odnoszą się do tego, o czym mowa[1]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adas esperal

 

Chłopie czy czytać nie umiesz, czy specjalnie udajesz że nie widzisz tego co napisałem. Jak ja się miałem wcześniej odwołać, jak myślałem że dostałem bana na 30 minut tylko, więc to zignorowałem kompletnie, a ty obrażony jaśnie pan zmieniasz bana na perma w AMX Bans, o czym nie zostałem poinformowany, więc nie miałem jak zareagować nawet. Jak już tak wyciągasz sobie ze słownika definicje, to proszę mi powiedzieć jak "fraza przysłówka" (generalnie to mam wrażenie że pierwszy raz na oczy taki zwrot widzisz, i go używasz nie wiedząc nawet co on oznacza, ale mniejsza z tym) "m.in" sprawia, że to co napisałem odnosi się do obrażania rodziców. Druga sprawa, pisze się "jakiegokolwiek" - jak już tę definicję z wikipedii czy innego gówna sobie skopiowałeś, to mogłeś też sprawdzić. Śmieszne jest to że nawet nie masz ochoty sprawdzić czy nie zrobiłeś żadnego błędu w swoim ojczystym języku, którym się posługujesz i uczysz się na jego temat od kilkunastu lat (a to zajmuje parę sekund w dzisiejszych czasach), a żeby bana mi zmieniać w AMXie na perma, to jakoś nie miałeś z tym najmniejszego problemu. Więc nie wiem jak ktoś taki jak ty, może uczyć mnie kultury - chłop co pisze w powodach bana "jutro do szkoly" albo "przykro mi" - to mi jest przykro że ktoś taki jak ty może być w ogóle adminem. Napiszę ci to jeszcze raz, bo widzę że masz problemy z czytaniem - jesteś zwykłym chłopaczkiem co myśli że jest kimś, bo ma admina na jakimś śmiesznym serwerze. To co zrobiłeś to jest po prostu nadużywanie praw, ale twoi koledzy z administracji jak zawszę muszą stanąć murem za tobą, bo samemu nawet nie umiesz dobrze zdania po polsku napisać. Niech tutaj się wypowie opiekun serwera, albo jakiś headadmin, bo dyskusją z tobą na ten temat nie ma najmniejszego sensu niestety, więc ELO

Edytowane przez michas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli dobrze rozumiem? Nie chcesz jednak ub? Bo nie wiem co robić? Rozwiązywać spór? Czy dawać werdykt ban? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Adas esperal (1 godzinę temu)

Dziecinne jest, brak kurtuazji, brak jakiego kolwiek odczucia winy, chlopie odwołałbyś się, przyznał, przeprosił i uwierz dałbym ci UB. Bo ja nie jestem, żeby się na kimś wyzywać, tylko do trzymania porządku na serwerze, zeby była miła atmosfera. Ale przykro mi Zapoźnio ucz się ze chamstwem daleko nie zajedziesz. Pozdrawiam."

 

Czy ty widzisz co stukasz na tej klawiaturze? Czy ślepo klikasz i tak o sobie zdania składasz? Chłop dostał bana na 30 minut, po tym dałeś mu perma bezpodstawnie i ty jeszcze piszesz o jakimkolwiek przyznaniu się do winy? Gdzie wina leży tylko i wyłącznie w tym, że dałeś mu perma zamiast zostawić tego bana na 30 minut. Gubisz się w tych zeznaniach ostro, to aż śmieszne jest. Nadal twierdze, że żałośnie postąpiłeś i teraz żeby się wybielić jakieś głupie argumenty wystawiasz :)

 

@KoRrNiK Chwila, to ten post nie jest od tego, żeby pokazać nieprofesjonalne zachowanie tegoż administratora? Mam zakazane pisanie postów? Ten temat to jawna skarga na tego admina i po prostu pomagam ten wspór rozwiązać i wypunktować dziecinne zachowanie @Adas esperal

Edytowane przez TajfunWichura
KoRrNiK,
A ty po co się wypowiadasz?? Prośbę o ub piszesz ty czy michas?????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, SNICKERS napisał:

Czyli dobrze rozumiem? Nie chcesz jednak ub? Bo nie wiem co robić? Rozwiązywać spór? Czy dawać werdykt ban? 

 

Odpowiem po kolei, żebyś dobrze mnie zrozumiał tym razem :)

 

1) Czyli dobrze rozumiem? - Z tego co napisałeś to wydaję mi się że niestety niezbyt dobrze rozumiesz

2) Czy chcę UB? - mi to rybka generalnie, bardziej mi zależy na tym żeby admin który nadużywa swoich praw został ukarany

3) Nie wiem co robić? - Ty jesteś headadminem, więc to raczej ja nie powinienem ci mówić co masz robić :) 

4) Rozwiązywać spór? - Jak najbardziej, bo niestety chłop co mnie zbanował to umie tylko formułki z wikipedii albo logi kopiować, swoimi słowami to niestety nic nie wyprodukuje

5) Czy dawać werdykt ban? - Sam decyduj, ale ja ci powiem tak - Ban na 30 minut był zasłużony, nie powiem że nie. Ale żeby to przedłużać do perma, nawet mnie o tym nie informując? I potem powoływać się na przedawnienie bana, w sytuacji w której ja nawet nie wiedziałem że jestem zbanowany? No to już jest moim zdaniem żałosne, tak samo jak admin który kończy swoją wypowiedź słowami "więc ELO"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JAK ci to rybka to spoko. Werdyk ub za niewystarczające dowody, werdyk ban na prośbę zbanowanego. 

 

Można było załatwić to inaczej. Kończymy szopke Panowie, do spania zapraszam. 

 

Rozmowa z administracja będzie przeprowadzona. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, SNICKERS napisał:

JAK ci to rybka to spoko. Werdyk ub za niewystarczające dowody, werdyk ban na prośbę zbanowanego. 

 

Można było załatwić to inaczej. Kończymy szopke Panowie, do spania zapraszam. 

 

Rozmowa z administracja będzie przeprowadzona. 

 

Po pierwsze to UB jak już ta niesłusznego bana, a nie za niewystarczające dowody powinno być. Po drugie to ten człowiek nie powinien być adminem już dłużej, kto wie czy takich jak ja nie było więcej, i ile graczy przez niego straciliście na tym serwerze.  

 

A do pana adasia jeszcze parę zdań na koniec - wcale się nie zdziwiłem, że masz logi zapisywane na serwerze i demko możesz sobie z HLTV pobrać. Porada tylko na przyszłość taka, żebyś nie udawał mądrego i nie uważał się za niewiadomo kogo, bo sam widzisz jak jest w rzeczywistości - umiesz tylko logi z serwera skopiować i definicję z wikipedii :) Widać jak bardzo odpowiedzialny i ogarnięty człowiek znajduje się w administracji, no pogratulować po prostu.

 

Dobranoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  •  SNICKERS zablokował(a) ten temat
  •  michas odblokował(a) i zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.