Skocz do zawartości

[UB ✔] OlafPro 4 raz


olafpro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Ktoś chce tu na siłę wrobić mnie w jakieś WH. Drogi Mateusz zaznacz Proszę gdzie widzisz, że SSy są przerabiane? Wstawiłem ssy 2 min po banie ale wiem, że to nie jest dowód. Następną rzeczą hest czas modyfikacji i rozmiar ssów, który jest bez zmian. Dla mnie nie masz innego argumentu tylko ban na siłe? Czekam na wyjaśnienie 

@@

Jeśli ktoś uważa, że latam na WH to proszę o rozpisanie demka

Edytowane przez olafpro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny użytkowniku, wypowiem się tak:

-Ssy masz przerabiane przez painta kryjesz wh, po sprawdzałem sobie wszystko pod kątem , przerabiania ssów przez program nie masz to pewne. Zostaje tylko paint.

- Waga plików jest mała.

- lubię udowadniać że ktoś haxuje :D

- trzeba było z adminem rozmawiać o demku :)

 

Pozdrawiam serdecznie Pana. Życzę Panu miłej soboty :)

 

Ps. Ostania decyzja w twojej sprawie może zostać zmieniona, jeżeli administracja wyższa o tym zdecyduje.

 

Dla Mnie werdykt zapadł ;)

Brak UB.

Edytowane przez Mateuszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mateuszek napisał:

Szanowny użytkowniku, wypowiem się tak:

-Ssy masz przerabiane przez painta kryjesz wh, po sprawdzałem sobie wszystko pod kątem , przerabiania ssów przez program nie masz to pewne. Zostaje tylko paint.

- Waga plików jest mała.

- lubię udowadniać że ktoś haxuje :D

- trzeba było z adminem rozmawiać o demku :)

 

Pozdrawiam serdecznie Pana. Życzę Panu miłej soboty :)

 

Ps. Ostania decyzja w twojej sprawie może zostać zmieniona, jeżeli administracja wyższa o tym zdecyduje.

 

Dla Mnie werdykt zapadł ;)

Brak UB.

To Drogi kolego, pokaż Proszę w którym miejscu jest coś przerabiane? A i oświeć mnie jaki program służy do sprawdzania ssów?

- Czy waga pliku ma tu jakieś znaczenie? Gram na małej rozdzielczości tak dla Twojej informacji

- Jakoś tego nie udowodniłeś?

- Jak miałem rozmawiać z adminem jak nie wiedziałem, że dostane SSy? Chyba Logiczne :D

Ja Tobie również życzę udanej soboty :P i dalej nic mi nie udowodniłeś :D 

Dobrze poczekam na Wyższą Administracje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze 2 SSy są zmieniane i podane kody nie zgadzają sie co do kolejnych 3 Sry ale naprawdę wiedząc że jest się winnym prosisz o UB. @SNICKERS Prosze Cię podejmij decyzje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DEMO OLAF  Całe demo jest ciekawe, nie mam czasu i chęci na rozpisywanie. Chcecie to sprawdźcie i rozpiskę zróbcie Najbardziej interesująca akcja to 22:33 :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ssy czyste, brak śladów modyfikacji. 

 

Odbanować gracza.

 

5 ssy dla tego gracza skończy się ukaraniem admina. Są aż takie wątpliwości? Nagrajcie demo.

 Son Goku,
Demo nagrałem, wstawiłem, jest wyżej :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.