Skocz do zawartości

ABC


Cyfrovy.

Rekomendowane odpowiedzi

Z góry mówię, jestem minimalistą. Obrzydzają mnie grafiki w których jest napchane miliony elementów..

 

Zacznijmy od koszulek dla klubu Rugby League "Razorbacks" Skierniewice :)

Projekt:

HNv6Apj.png

 

Efekt:

4EAmIuD.png

 

Banner dla zawodnika ekipy FaNz Gaming (Swoją drogą nie polecam. Do tej pory nie dostałem pieniędzy..)

Lfi9XF6.png

 

Overlay dla znajomego :)

pWVBoee.png

 

Pierwsza grafika 100% wektorowa. (Jest pikseloza dlatego, że zgubiłem oryginalny plik po formacie i jest to zdjęcie z mojego fanpage)

ahyMRAx.jpg

 

Wizytówka na szybko:

lwiGSOq.png

 

Tło na fanpage:

jpQ7UPo.png

 

Pierwszy i ostatni avatar stworzony przeze mnie, też na fanpage:

F5DCFjp.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak dla mnie sztos, jakiś kierunek kształcenia typu technik grafiki i poligrafii cyfrowej czy po prostu masz do tego zajawkę? 

Z tym obrzydzeniem mam tak samo :D lubię jak jest estetycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ide do szkoly policealnej na grafika. Zajawka wzięła się jeszcze z czasów cod moda 201 lvl w cs 1.6,siedze w tym 5 lat a i tak wielu rzeczy nie umiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Overlay dla mnie jest najsłabszą pracą - to nie jest już o tyle co prostota, a brak kreatywności, elementy zlewające się i słabo dobrane kolory, nie wpada w oko. Czcionka nawet, ale w prawej ramce szary nie wyszedł po prostu. 

 

Koszulka według szablonu skądś czy od postaw? Różni się poziomem wykonania, dobrze wygląda. 

 

Logo na dwóch ostatnich stworzone z fonta i dopasowywane czy sam banner / tło robione z przesłanych elementów? 

 

Wektor fajny, lecz jednolity, nie porywa jeśli chodzi o efekt odcieni, ale samo rysowanie dobrze wyszło. 

 

Wizytówka taka, hmm brudna (rozmazana) się wydaje, tylko prawa strona mi odpowiada lecz widać małe piksele. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Overlay mi osobiście tez srednio sie podoba. Było wedle życzenia znajomego. taką chciał taką dostał.

Koszulka się różni dlatego, że firma szyjąca miala inny barwnik. Dlatego przeszliśmy na jaśniejszy niestety ;x

Samo "ABC" nie jest z fonta, jest stworzone krzywymi. Design jest fontem.

Tło to tylko warstwa szara a awatar z rozjasnieniem.

Wizytówka była pierwszą wizytówką w moim życiu. Wiecej póki co ich nie tworzyłem.

Piksele są ze względu na to, że tak jak pisałem wziąłem je z fanpage. Po formacie muszę nowe portfolio robić ;xx

 

Ale i tak dziękuję za krytykę <33333

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Cyfrovy. napisał:

Koszulka się różni dlatego, że firma szyjąca miala inny barwnik. Dlatego przeszliśmy na jaśniejszy niestety ;x

Tutaj sprostuję, chodziło mi o poziom wykonania do pozostałych prac, nie same porównawcze zdjęcia [projekt i wykonanie]. :P

 

9 minut temu, Cyfrovy. napisał:

Samo "ABC" nie jest z fonta, jest stworzone krzywymi. Design jest fontem.

W takim razie, jeśli to zygzaki to również mi się podoba.

 

10 minut temu, Cyfrovy. napisał:

Piksele są ze względu na to, że tak jak pisałem wziąłem je z fanpage.

Chodziło mi o te piksele od żołtej prostokątnej ramki i lekko przy pędzlu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.